Navigáció
· Főoldal
· FAQ
· Bannereink
· Statisztika

· Szeretetszoba
· Írj Blogot

· Cikkek
· Galéria
· Fórum
· Letöltések
· Linkek
· Hírek

· Keresés
· Kapcsolat

Képek

CHAT-ek

SZERETET SZOBA
Csevegők:
Kik Csevegnek:

RÉGI CHAT
A régi chat csak megtekintésre van fent.

IndigóTeszt

Ha kíváncsi vagy, hogy Te is indigó vagy e, csináld meg az Indigó-teszteket!

KLIKK IDE!

Kiemelt

Ez Lehet Az IGAZSÁG?

Galaktikus Tündérmese

IDŐVONAL I.

IDŐVONAL II.

IDŐVONAL III.

A Dualitás Meghaladása

A Dimenzióugrás

A Hét Angyal Tanításai

Szerelem Több Életen Át?

A Halál Mint Születés

Szeretet És Gyógyítás

Éljétek Az Életeteket (Kryon)

A Harcosi Útról

Megszabadulás Az EGO-tól

Ki Az Igazi Isten?

Szíriusz Beavatás

Ezoterika, Titkos Tanok

DNS Változások

Auraszínek Jelentése

A Karma Definíciója

A Karma

Ki Vagyok ÉN?

A TITOK Meditáció

Legújabb cikkek
· Az Egység 12 Tanítás...
· A Grál Üzenet 2. rész
· A Grál Üzenet 1. rész
· SaLuSa Üzenetei, 20...
· Elkerülhetetlen Vált...
Indigó Gyerekek

Álmodó Írása - Indigó vagy nem indigó?

Az Indigó Gyerekek

Az Indigó Gyerekek II.

Az Indigó Gyerekek III.

A Kristály Gyerekek

A Szivárvány Gyerekek

A Gyémánt Gyerekek

Indigó és Kristály Gyerekek II.

Indigó és Kristály Gyerekek III.

Indigo, kristály meg fényküldött

Indigó Gyerekek Összefoglaló

Egy Indigó Önvallomása

Indigók - egy új dimenzió hírhozói ők?

Az Indigók Jellegzetes Tulajdonságai

Miben különböznek az indigók másoktól?

Az Indigókról

Kristály és Indigó gyermekek

Aprószentek - Indigók

kristálygyerekek és angyalok

Kristálygyerekek és a természet

Az indigó-kristály átalakulási krízis

Mit jelent Indigónak vagy Kristálynak lenni?

Az Indigó serdülők és tizenévesek

Rendszerromboló Indigók

A tudatosság fejlődésének úttörői

A Kristály béketeremtők útja

Az Új Gyerekek Üzenete

Indigógyerekek: nehéz állást foglalni

Hiperaktív vagy indigó?

Hiperaktív vagy indigó? II.

Mindent Az indigókról

Indigó a gyermekem!

Lélek-Rajz (Egy Indigótól)

Kis értekezés az Indigóságról

Indigó Esetek - Karsay István írása

Éden a Földön?

Indigó és Kristálygyerekek rejtélye

Indigó felnőtt vagy?

A Kék Csillag Gyerekek

Született zsenik

Indigó Téma - Szkeptikusan nézve

Indigók Szüleinek

Indigó és Kristály gyermekek szülei számára

Indigó és Kristály Gyermekek nevelése

Szerződéseitek Gyerekeitekkel

Túlélő csomag a problémás gyerek szüleinek

Szülő mint tanító

Blog
nbalazs
» 194. levél
nbalazs
» Emberré lenni...
harmony
» A "különleges" gy...
» Békés harcos - Pe...
nbalazs
» Hiszek a szeretet...
nbalazs
» 189. levél
» Elmélkedés Istenről.
nbalazs
» "szatyor"
nbalazs
» Az Ébresztőhívás
» Jézushoz vezető ú...
Online Statisztika
Online vendégek: 2
Online tagok:
Nincsenek online tagok jelen

Regisztrált tagok: 1259
Legújabb tag: An-na

Látogatók ma: 1229
Online látogató: 2
Max. Onlinerekord: 16
Max. napi rekord: 6534
Látogatók tegnap: 1474
Látogatók a hónapban: 51993
Összes látogatók: 118468

Utolsó 24 órában: 

Utolsó Látogatók
Név: harmony
8 hete
nbalazs Név: nbalazs
320 hete
Név: pity
320 hete
Sunca242 Név: Sunca242
321 hete
Név: lersen
321 hete
Mit teszel a Föld megóvása érdekében?
miert
Tetszenek az írásaid.Smile
Én például nem félek senkitől és semmitől,főleg nem a haláltól,talán saját magamtól a tehetetlenségemtől.Ezek szerint bennem is van szeretet,ha nem félek,csak félek kimutatni?

illy
A szeretetet kimutatni nem könnyű, külön művészet jól szeretni.

illy
Sokat kell gyakorolni!!!!

miert
Köszönöm.

miert
Megkérdezhetem,hogy mik azok a dolgok amik megalapozzák a tudásod hátterét?Komolyan érdekel.

illy
Nem vagyok már fiatal, csak lélekben, és sok éve kereső ember vagyok

illy
És aki keres, az talál....Érdekes egybeesések vannak, amelyek egyáltalán nem véletlenek. Ha kitartóan keresel, egyszercsak szembejön veled pont az az infó, amit kerestél

illy
A megdöbbentő a dolgok végtelen egyszerűsége.

illy
Csak bízz és keress, ne félj és legyen Benned szeretet....Kb. ennyi elég.

Hajnalcat
Azt hiszem, megtaláltam itt a helyem. Próbálom minnél több embernek elmagyarázni, hogy ami itt történik régóta már, az nem folytatható így. Mit teszek? Idén, mikor elkezdődtek a változások, akkor csak úgy hírtelen felindulásból elkezdtem szemetet szedni az utcán. Tehát fogtam magam és megtisztitottam egy helyet a szeméttől. Fényképeztem illegális szemétlerakót, elküldtem a képeket a helyi Városgazdálkodás egyik munkatársának, írta, hogy majd tesznek ez ügyben valamit, de akkor épp nagyon el voltak foglalva a tavaszi nagytakarítás megszervezésével. Oké, mondom, nem zavarkodom tovább(mert szinte zavarta, hogy én itt ilyeneket mutogatok neki, hogy mit szólok bele szinten). Hát aztán azóta se tettek semmit....lehet, személyesen kellett volna bemennem....be is mentem egyszer zacskót kérni, mondván, hogy szemetet szedek össze itt a környéken és hogy kellene zacsi hozzá. Ürgén látszott, hogy furán néz rám és kicsit gyanakvóan. Aztán adott. Megkérdeztem, hogy a nagyon sáros pet palackokat is az újrahasznosíthatóba rakhatom vagy sem. Mondta, hogy ami nagyon sáros, tehát bele van evődve a sár, azt inkább nem. Szóval ha szemetet szedtek, akkor a nagyon sárosakat ne tegyétek bele az ujrahasznosíthatóba. Tanács. ;-) Ja és olyat is tettem, hogy volt városgazdálkodás emberei ott nyírták a füvet, de nem zavarta őket, hogy ott a szemét a fű között, széttrancsírozták azt is és ott maradtak még több darabban. Ez annyira undorító, hogy ennyire igénytelenek! Aztán én fogtam magam és a szemük előtt el kezdtem összeszedni a szemetet lázadásképpen. Komolyan, csak így lehet felhívni a figyelmet erre, hogy rosszuol végzik a munkájukat, ha megmutatja az ember nekik, hogy kellene némán. Nem szóltam nekik semmit, ők meg csak néztek furán rám. Tudjátok, annyira reménytelen amúgy a helyzet, mert ahol összeszedtem, ott ismét odakerült sok szemét egy hét után. Igen, a gyökerénél kellene a dolgokat elfolytani, tehát az emberek godolkodását kellene megváltoztatni és minnél több embernek mutatni a helyes utat, tanácsokat adni nekik. Pl. most találtam egy ásványi anyagot, "egészen véletlenül". Szóval nézegettem, hogy hova megyek tavasszal kirándulni és ráakadtam erre a helyre, ahol ALGINIT-et termelnek ki. Nagyon fontos egy ásványi anyag ez. Mutatom:

Link

Teljesen környezetbarát biotrágya. Jó lenne, ha minnél több emberhez el jutna ez az információ, hogy létezik ilyen anyag, és minnél többen használnának ilyet. Nagyon fontos, hogy a talajvizet nem szennyezi, sőt javítja. Hogy miért nem használ már most is a világ ilyet trágyaként? Mert akkor nem lenne munkájuk a műtrágyát gyártóknak. Merthogy a műtrágyával sok pénzt tudnak keresni és a biotrágyával nem? Pénz....pénz...pénz.... szerintem ez a legfőbb oka ennek. Lényeg, hogyha az emberek minnél többen tudnak erről a természetes talajjavító anyagról, annál jobb, mert minnél többen fognak ilyet használni és akkor annál jobb lesz Földünknek. Kérlek, szoljatok ismerősöknek, rokonoknak mindenkinek, hogy létezik ilyen ásványi anyag, mert jó lenne a Földünk érdekében. Köszönöm előre is. :-)
Más:
Pl. nagyon érzékeny vagyok az igazságtalanságra vagy ha bántanak valaki vagy valami olyat, amit vagy akit szeretek. Ilyenkor próbálom megvédeni, kiállok. Ez úgy bennem van, bika vagyok és ráadásul még indigó is, szóval extraduplán működik nálam ez a heves lázadás. Bár egy indigó nemrég azt mondta(tudom, hogy indigó volt az az ürge), hogy nem lázadunk, legalábbis ő nem lázad. Így szó szerint. Csak úgy ismeretlenül el kezdtünk beszélgetni a környezetvédelemről, mert "véletlenül" összehozott minket a sors. Aztán kérdezte, hogy szerintünk mit lehetne tenni azért, hogy az emberek ne legyenek ilyen kiszolgáltatottak az ételekkel. Tehát hogy ne adjanak műkajákat az embereknek azok a bizonyos magas hatalmak. Jó lenne valamit tenni ezért. Mondom neki, jó lenne ha emberek összefognának és fellázadnának, mert ez így nem mehet tovább, mert magunkat szennyezzük vele. Erre ő: Nem lázadunk, legalábbis ő nem lázad. Hmm...de én nem olyan lázadásra gondoltam, hogy most fegyverekkel meg erőszakos lázadással, hanem hogy pl. azzal lázadnánk, hogy nem ennénk azokból a termékekből. Azzal lázadnánk, ha saját magunk állítanánk elő magunknak környezetbarát(nem agyonpermetezem módszerrel) dolgokat. Azzal lázadnánk, ha NEM-et mondanánk a mostani életnek, ahogy élünk és áttérnénk egy környezettudatossabb életre és másokat is tanítanánk vele. És minnél több emberhez eljut az információ, annál jobb. Igen, fontos az információátadás. Ezért is fontos az, hogy pl. fórumokon és NE cseten terjesszük a dolgokat, mert fórumon megmarad az utókor számára, de cseten elvész. Ezért örülnék, ha minnél többen fórumoznánk és átadnánk az emberi civilizációnak olyan információkat, hogy ők is lássák és tanuljanak belőle, amikhez mi indigók "véletlenül" hozzájutunk.
Értitek, ugye? :-) Pl. az se jó, ha titkos fórumokat csinálunk, ahol egymás között beszélgethetünk csak, mert fontos nagyon, hogy a többi emberrel együtt működjünk. Ne tartsuk már meg magunknak a kincset amit kaptunk, hanem osszuk meg másokkal is, mert így szép és így jó.

http://hajnalcat.mindenkilapja.hu/
StarDust
Próbáltatok már csíráztatni? Amellett h nagyon egészséges (sok vitamint tartalmaz, főleg télen hasznos, satöbbi és sok energiát tartalmaz), ráadásul te "hozod létre a növényeket", olyan aranyosak a kis növénykék Grin

A másik, amire fel szeretném hívni a figyelmet a paleolit táplálkozás. Ez egy olyan étrend - és nem diéta - ami sok ciovilizációs betegséget enyhít v gyógyít, pl.: cukorbetegség, depresszió, magas vérnyomás, metabolikus szindráma, gluténérzékenység, PCOS és a többi, amik sok kellemetlen betegséggel és tünettel hozhatók kapcsolatba.

Nem írnék linkeket, mert nagyon sok irodalom található mind a két témáról a neten és könyvekben is.

Mind a kettő a test egyensúlyának visszaállításában segít, és azért fontos foglalkozni a testtel, mert tökmindegy h a lelked kimagaslóan jó állapotban van, ha a tested szép van cs*ve, sőt ha a test gyenge, a lélek sem lehet annyira erős, amennyire lehetne és fordítva.

Lehet h ezek az infók a nőket jobban megérintették, m a nem nőnemű olvasókat, de mindegy, mivel úgyis a NŐI ENERGIA kerül hamarosan túlsúlyba...SmileSmileSmile, így kit érdekelnek, h az agresszióra és elnyomásra hajlamos férfiak mit akarnakPfft
- Gyertek el a peremig! - mondta.
- Félünk! - mondták.
- Gyertek el a peremig! - mondta.
Odamentek.
Lelökte őket, és ők repültek.
(Apollinaire)

Hajnalcat
Gondolkodtam rajta, hogy ültetek salátapalántákat, és majd azt eszem most télen, de aztán nem lett belőle semmi és azt se tudom, hogy télen megmarad-e, vagy hogyan kell kezelni. Az a helyzet, hogy már nagyon hiányoznak a zöldségek, annyira rossz, hogy csak vajas és sajtos kenyeret tudok enni natúrba, húst mostanában nem igazán kedvelem, csak akkor eszek, ha a szervezetemnek szüksége van rá, meg ha olyan étel van csak. Erről a paleolit táplálkozásról még nem hallottam....de már egy éve kb. úgy vagyok vele, hogy úgy táplálkozom, hogy hm... most szüksége van a szervezetemnek hagymára, mert úgy érzem, hogy a hagyma anyagai jót tennének a testemnek és akkor eszek hagymát. Vagy ha sajt tenne jót, akkor azt, vagy ha citrom, akkor azt. Szóval mindig azt nézem most már, hogy mi az adott napon a testemnek megfelelő táplálék, hát ha tehetem...akkor ezt nézem, ha nem, akkor marad, a szokásos vajas sajtos kenyér....
Meg mondjuk ha valaki sokáig nem eszik húst, akkor érzi, hogy nagyon gyenge és sokat fázik, szóval a hús is fontos táplálék az emberi szervezet számára, szüksége van rá, ezért eszek én is, ha kell. Erősebb lesz tőle.
Dejó, Te honnan tudod, hogy a női energia lesz majd túlsúlyban? Jövőbe látsz? Wink
Amúgy tényleg észrevettem, hogy a mostani fiúk eléggé elnőiesedtek....hát lehet, hogy van benne valami...

Hajnalcat
Parlagfű gyógyító hatása <---ez egy link

"A parlagfű egy ősi, nagyon intelligens növény, sok tekintetben az embernél is intelligensebb. A parlagfűnek az a természetben a feladata, hogy megóvja a földet a kiszáradástól!! Ahol parlagon van egy földdarab, ott elszaporodik, hogy megóvja, az adott föld területét. Ahogy megóvta, azután átadja a helyét más növényeknek, amelyek az így megóvott talajon már képesek voltak megmaradni és szaporodni. Olyan ez, mintha valaki nyerne a lottón 1 milliárdot és neki csak 100 millió kellene, és a maradék 900 milliót elosztaná a rászorulók között. Valamennyi parlagfű képes erre az önzetlen cselekedetre, s vajon hány ember lenne képes erre? Ezért írtja a balga ember és irtatja sok balga hatóság kül- és belhonban egyaránt? Ők ugyanis nem lennének képesek ilyen nemes cselekedetekre!

A búzára, a búzából készült ételekre a lakosság 90 %-a, a szarvasmarha tejére és az ilyen tejjel készült tejtermékekre a lakosság 80 %-a allergiás és mégsem irtják ki sem a teheneket, sem a búzát a földeken. Ezt az érzékenységet nem allergiának hívják, hanem glutén- és laktóz érzékenységnek! Ugye mekkora csúsztatás! Nagyon sokan allergiásak a pollenekre (ürömfű, repce, paréj, libatop, stCool, s nemcsak a parlagfű pollenjeire, s mégis a parlagfű van kikiáltva fő ellenségnek! Legalább annyi ember allergiás az állati szőrökre, különösen a kutya- és macskaszőrökre és ezen állatok ürülékeire, mint a parlagfű pollenjeire, s mégsem irtatják ki hatóságilag sem a kutyákat, sem a macskákat, pedig más tekintetben, csak Budapesten az utcai megszáradt kutyagumik szállóporától évente 3-4 kisgyermek meg is vakul!

10 évvel ezelőtt két kisbusznyi allergiás gyermek lett kirándultatva Dobogókőre. A gyermekek allergiás betegek voltak, s Dobogókőn a parlagfűben játszottak, pedig akkor volt a virágzása, és senki sem prüszkölt, senki sem váladékozott tőle! Sokan szedtek csokorba parlagfüvet, hogy otthon büszkélkedjenek vele, hogy már nem allergiásak a parlagfűre. Ahogy a buszok beértek a Flórián tér közelébe, szegény gyermekek elkezdtek prüszkölni, köhögni. Vajon miért? Azért mert az autók kipufogó gázai lemarták a pollenek védőburkát, amely védőburok alatt a polleneknek a bogáncsra hasonlító kis karmai vannak. Ezek a kis karmocskák irritálták a légutak nyálkahártyáit. Addig, amíg ép volt a védőburok, addig nem allergizáltak!!! Akkor most ki a hibás a parlagfű, amelynek a pollenje védőburokkal van ellátva, hogy ne sértse meg a légutak nyálkahártyáit, vagy a kipufogó gázok, amelyek lebontják (lemarják) a védőburkot? Nem az autókat kellene inkább irtani, vagy a városokból kitiltani? Vajon miért erőltetik még a kőolajszármazékokból nyert hajtóanyagokkal üzemelő motorok gyártását, üzemeltetését, amikor van, vannak sokkal környezetkímélőbb, környezettisztább üzemanyagok, hajtóanyagok is?

A válasz: a gyógyszeriparnak óriási üzlet az orvostudomány által gyógyíthatatlannak kikiáltott allergiás betegségek gyógyszeres kezelése."

"A fentiek ismeretében merül fel a kérdés, hogy akkor miért irtatják velünk a parlagfüvet? Ráadásul még büntetés kiszabását is kilátásba helyezik, ha nem irtjuk azt! Nekem erre is meg van a válaszom! Gondolhattam volna!

A Földünk túlnépesedése már napjainkban is veszélyezteti a Föld valamennyi élőlényét és lakóját is! Ez ellen a Világkormánynak (én csak háttérhatalomnak nevezem) tennie kell valamit. Nos a világunk ezen urai fő részvényesei a gyógyszeriparnak is. Ha a világon mindenki megtudná azt, amit az indiánok közöltek a franciákkal, jelesül, hogy a parlagfű, mintegy csodaszer minden betegségnél visszafordítja és normalizálja a szervezetben zajló rendellenességeket, azaz a betegségeket, akkor senki nem venne gyógyszert, és akkor nem lenne óriási bevétele a világ urainak, s még így a Föld is túlnépesedhetne.

Ezért a világ urai, a fizetett bértollnokaikkal és bértudósaik által úgy rendelkeztek, hogy elsőszámú közellenségnek kiáltották ki a parlagfüvet, ezt az embernél is intelligensebb, több Föld-történeti katasztrófát is átélt csodálatos ősi növényt, hogy a tudatlan és megtévesztett embereknek még véletlenül se jusson eszébe, hogy a kötelező irtás mögött egy más célja van ezen uraknak.

Ez a cél pedig a lakosság gyérítése, a Földünk megóvása a túlnépesedéstől. A gyógyszerek mellékhatásai következtében ugyanis, csak Magyarországon minden órában meghal egy ember, de sokkal többen halnak bele abba, amit a patológusok már régóta tudnak, hogy minden második felboncolt embert tévesen diagnosztizáltak és tévesen gyógyszereztek, mivel nem az volt a halál oka, amivel kezelték a betegségüket!

KIJELENTHETJÜK: GYÓGYÍTHATÓ A RÁK!

Megelőzésre, az immunrendszer erősítésére törekedjetek!!!
Első legyen a méregtelenítés, béltisztítás, és a savtalanítás!!!
Néhány tipp: jól felszívódó cink, kalcium, szelén, fagyöngy, vérehulló fecskefű+körömvirág, gyermekláncfű, tengeri algák, citrom, ginko biloba, máriatövis mag, a fent említett macskakarom, vörös szőlő magja, töményen, vagy a parlagfű tartós fogyasztása stb.

Minden féle-fajta és színű zöldség, gyümölcs fogyasztása korlátlan mennyiségben!
A hús, és a stressz savasít! A zöldségek, gyümölcsök, a nevetés, lúgosít!

A lelki okokat is figyelembe kell venni, mint pl.: szeretet, önszeretet fontossága, kimászni az érzelmi traumából, akarni megoldani a problémát, és erősen hinni a gyógyulásban!!!

Egyéb terápiák minden betegség ellen:
- Pozitív gondolkodás, derű, vidámság.
- Légzésterápia
- Reflexzóna masszázs,
- mozgás...
...és még sok más! Lehet választani a gyógymódok között!
Tehát van megoldás, csak jó helyen kell keresni!

És ez minden betegségre vonatkozik!

A szintetikus gyógyszerek az immunrendszer halálos ellenségei!
Amit a kemóval csinálnak, az pusztítás! Pont legyengíti az immunrendszert!"

Szerkesztette: Hajnalcat - 12-02-2011 11:38

harmony
Én a paleolit táplálkozáshoz szólnék hozzá. Szóval engem rettentően érdekel a téma, meg a helyes táplálkozás, szal lehet tényleg meg kéne próbálnom. A hagyma egészséges szerintem mert pl jó ha hurutos megfázásod van, segít kiköhögni amit ki kell. Nem tudom már hol hallottam de valahogy meg ragadt ez bennem. Pfft
én amugy ált elég egészségtelenül eszem, imádom a pizzát, sokszor nem is tudok neki ellenállni, főleg amin mozzarella is van. De igyekszem azért helyesen táplálkozni mindemellett. Édességet nem eszek teljesen kiiktattam az étrendemből minden ilyesmit. Pfft

Más téma: az hogy a női engergia lesz túlsúlyban, azt nem lehet tudni, mindenesetre felfigyeltem én is rá hogy sok fiú eléggé elnőiesedett, gondolok itt arra pl, hogy érzelmeket táplálnak valós, mély érzelmeket, olyan jellegűeket mint mi nők Wink ez meglepő volt kezdetben, de már nem az. Wink meg eléggé választékosan fejezik ki magukat időnként pedig érzékenyen érinti őket ha valami hiba csúszik a dolgaikba. Ami tényleg elég szokatlan volt mit mondjak, dehát ez van Grin szóval meglátásod jó Hajnalcat Wink
Amugy az már kiderült számomra hogy valamennyire látó vagy, de ami meglepő nekem, hogy ennyire vágod a dolgokat! Azt hiszem még nem találkoztam senkivel, aki ennyire jól átlátott mindent. Remélem, még hallunk Rólad itt a fórumon vagy máshol Wink

Nekem kicsit bonyibban megy az önkifejezés, mondhatnám egyáltalán nem, de próbálkozom és tanulok tőled/tőletek!

http://indigoportal.hu
Hajnalcat
Óhát az édesség a mindenem. Arról nem mondok le. :) És amitől boldognak érzem magam, azt eszek és az édességtől boldog szoktam lenni.
Pizza, igen, az nálam is szeretett étel. Sajtokkal semmi baj szerintem. Nyugodtan egyél. :)

Amit megtanultam, azt próbálom másokkal is megosztani, hátha segítek vele. Ez természetes. :)

Ugrás a fórumra:
Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó

Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése
Hírlevél
Ha fel szeretnél írtakozni előbb regisztrálj az oldalon.
Szent Geometria

Partner oldal

Kiemelt Linkek

Dimenzió Üzenetek

Eseményhorizont

Linkcsere Partnerek

Szabadság Szárnyai

Lélekvándor.hu

EMF Kryon

Star Trek Portál

Fénysugarak Oldala

Kristályintelligencia

OrfeoSzínház

Energiagyogyaszat

kristalycentrum

Adamus-Saint-Germain

Shaumbra Oldal

Hivatalos Kryon Oldal

Espavo Oldal

Istennotemplom.com

Istenno.com

Titkos Tudás Tárháza

Emberangyalok Oldala

Angyalemberek Oldala

Beszélgetések Istennel

Eseményhorizont

Indigó Linkek

Indigo.eoldal

Indigó Gyermekvilág

Csillagszülött Oldal

Indigok.hu

Indigó Levelezőlista

Indigokör

Indigogyerekek.lap

Szavazás
Szereted a REND-et?

igen, nagyon szeretem!
igen, nagyon szeretem!
57% [4 Szavazat]

szükség van rá
szükség van rá
29% [2 Szavazat]

Rendmániás vagyok ;P
Rendmániás vagyok ;P
14% [1 Szavazat]

én a káoszt szeretem
én a káoszt szeretem
0% [0 Szavazat]

hm........................
hm........................
0% [0 Szavazat]

Szavazatok: 7
Szavazáshoz be kell jelentkezni
Elindult: 25/05/2011 23:20
Lezárult: 28/09/2017 16:38

Archívum
Üzenőfal
Üzenet küldéséhez be kell jelentkezned.

30-08-2011 23:10
Nem csukhatjuk be a szemünket, mintha minden ok lenne a világban. A rossz dolgokról is tudnunk kell. Mindenről ami minket érint...

30-08-2011 05:06
Niniveia írtam privát üzenetet neked itt a portálon.

28-08-2011 23:02
köszönöm, ötletek is jöhetnek, meg bármi! Egyenlőre még gondolkozom hogy is kezdjek hozzá...

28-08-2011 22:16
Szivesen segitek.

28-08-2011 20:59
Bárki aki motivációt érez hogy segítsen a felkerülő anyagok összegyűjtésében vagy esetleg írásában, az bátran írjon! A lényeg a Szeretet témája.

28-08-2011 20:25
Bár az biztos hogy nagy munka lesz....

28-08-2011 20:24
Kedves Niniveia! Elkezdtem az oldal átalakítását, egy olyan oldallá, amilyenné eredetileg kellett volna terveznem. Leszedem a sok cikket, meg ami nem idevaló. Szeretném teljesen átalakítani.

27-08-2011 22:59
A REND nem azt jelenti hogy minden olyan mint amilyennek ti elképzelitek... Az Isteni REND-nek helyre kell állnia!

12-08-2011 16:17
Szép napot kívánok mindenkinek! Már régen tettem be hasonló hozzászólást :-)

24-07-2011 12:47
Smile