Navigáció
· Főoldal
· FAQ
· Bannereink
· Statisztika

· Szeretetszoba
· Írj Blogot

· Cikkek
· Galéria
· Fórum
· Letöltések
· Linkek
· Hírek

· Keresés
· Kapcsolat

Képek

CHAT-ek

SZERETET SZOBA
Csevegők:
Kik Csevegnek:

RÉGI CHAT
A régi chat csak megtekintésre van fent.

IndigóTeszt

Ha kíváncsi vagy, hogy Te is indigó vagy e, csináld meg az Indigó-teszteket!

KLIKK IDE!

Kiemelt

Ez Lehet Az IGAZSÁG?

Galaktikus Tündérmese

IDŐVONAL I.

IDŐVONAL II.

IDŐVONAL III.

A Dualitás Meghaladása

A Dimenzióugrás

A Hét Angyal Tanításai

Szerelem Több Életen Át?

A Halál Mint Születés

Szeretet És Gyógyítás

Éljétek Az Életeteket (Kryon)

A Harcosi Útról

Megszabadulás Az EGO-tól

Ki Az Igazi Isten?

Szíriusz Beavatás

Ezoterika, Titkos Tanok

DNS Változások

Auraszínek Jelentése

A Karma Definíciója

A Karma

Ki Vagyok ÉN?

A TITOK Meditáció

Legújabb cikkek
· Az Egység 12 Tanítás...
· A Grál Üzenet 2. rész
· A Grál Üzenet 1. rész
· SaLuSa Üzenetei, 20...
· Elkerülhetetlen Vált...
Indigó Gyerekek

Álmodó Írása - Indigó vagy nem indigó?

Az Indigó Gyerekek

Az Indigó Gyerekek II.

Az Indigó Gyerekek III.

A Kristály Gyerekek

A Szivárvány Gyerekek

A Gyémánt Gyerekek

Indigó és Kristály Gyerekek II.

Indigó és Kristály Gyerekek III.

Indigo, kristály meg fényküldött

Indigó Gyerekek Összefoglaló

Egy Indigó Önvallomása

Indigók - egy új dimenzió hírhozói ők?

Az Indigók Jellegzetes Tulajdonságai

Miben különböznek az indigók másoktól?

Az Indigókról

Kristály és Indigó gyermekek

Aprószentek - Indigók

kristálygyerekek és angyalok

Kristálygyerekek és a természet

Az indigó-kristály átalakulási krízis

Mit jelent Indigónak vagy Kristálynak lenni?

Az Indigó serdülők és tizenévesek

Rendszerromboló Indigók

A tudatosság fejlődésének úttörői

A Kristály béketeremtők útja

Az Új Gyerekek Üzenete

Indigógyerekek: nehéz állást foglalni

Hiperaktív vagy indigó?

Hiperaktív vagy indigó? II.

Mindent Az indigókról

Indigó a gyermekem!

Lélek-Rajz (Egy Indigótól)

Kis értekezés az Indigóságról

Indigó Esetek - Karsay István írása

Éden a Földön?

Indigó és Kristálygyerekek rejtélye

Indigó felnőtt vagy?

A Kék Csillag Gyerekek

Született zsenik

Indigó Téma - Szkeptikusan nézve

Indigók Szüleinek

Indigó és Kristály gyermekek szülei számára

Indigó és Kristály Gyermekek nevelése

Szerződéseitek Gyerekeitekkel

Túlélő csomag a problémás gyerek szüleinek

Szülő mint tanító

Blog
nbalazs
» 194. levél
nbalazs
» Emberré lenni...
harmony
» A "különleges" gy...
» Békés harcos - Pe...
nbalazs
» Hiszek a szeretet...
nbalazs
» 189. levél
» Elmélkedés Istenről.
nbalazs
» "szatyor"
nbalazs
» Az Ébresztőhívás
» Jézushoz vezető ú...
Online Statisztika
Online vendégek: 2
Online tagok:
Nincsenek online tagok jelen

Regisztrált tagok: 1259
Legújabb tag: An-na

Látogatók ma: 1233
Online látogató: 2
Max. Onlinerekord: 16
Max. napi rekord: 6534
Látogatók tegnap: 1474
Látogatók a hónapban: 51997
Összes látogatók: 118472

Utolsó 24 órában: 

Utolsó Látogatók
Név: harmony
8 hete
nbalazs Név: nbalazs
320 hete
Név: pity
320 hete
Sunca242 Név: Sunca242
321 hete
Név: lersen
321 hete
ANU városa
astarserAN
A minap ültem a suliba, és tudatosult bennem egy belső kép, hogy mit látok valójában. Már régóta látom ezt a helyet, de nem tudtam mit látok valójában. Ismertem a város falakat, a házakat, a szerkezetet, hogy mi történik oda bent.

Földi lélek utazásom egy új helyre hozott, átkeltem a Sáson és elékeztem ANU városába. Ez a város azért különleges, mert itt élnek a megvilágosodd mesterek és itt van a találkozási pont 12:12 kor.

Járt már valaki közületek ANU-ban?o_OGrin
Ha a két világ között még meg van a kötél,
azt erezd el,
és engedd, hogy magával ragadjon az álom,
a külvilággal való kapcsolatot le is zárom,
az álom világot magamnak kreálom,
hogy merre visz az ösvény, azt majd kitalálom...

www.astarseran2012.com
harmony
Én még nem de a Mennyországban már igen :-) csodálatos hely Wink

http://indigoportal.hu
astarserAN
ANU a mennyország, ott laknak az anunakik:?
azt erezd el,

www.astarseran2012.com
miert
Én sem jártam még ott,de akkor ott lehet Szvámi Ráma is.
Múlthéten streapteas bárban voltam,az sem rossz hely,csodálatos szintén.Smile

astarserAN
nem szeretem a bárokatCool
azt erezd el,

www.astarseran2012.com
Sunca242
erre hogy jön rá az ember hogy melyik bolygoról jött tuti én is láttam valamit de annyira homály Sad vannak erre könyvek vagy ilyes ? amugy az anuakik rosszak nem ? inauk a jók vagy mi pont tegnap olvastam el ezt nagyon durva csomo kérdésremre választ kaptam Smile http://www.scribd.com/doc/24716485/Aryana-Havah-Inuaki-a-bennem-el%C5%91-reptilian-Egy-foldonkivuli-leny-vallomasai

amugy ahogy elolvastam eszembe jutott egy egy álmom ami 7 évesen volt jöttek ezek az anuakik és amikor alszanak az emberek akkor csinálnak valamit velük velem nem tudtak mer elbujtam ...érdekes volt látni állitolag ha réz karkötöt viselsz vagy ha már az ágyad köré huzol réz drotot akkor nem zavarnak alvás közbe és tudsz kapcsolodni a matrixra vagy mi ....
Túl bizarr , hogy éljen túl ritka, hogy meghaljon

harmony
Kedves Sunca,

bevallom, fura hogy így hívjalak, de majd megszokom Grin Először is köszönöm, hogy regisztráltál az oldalra! Arra hogy honnan jöttél, senki nem fog tudni választ adni neked, csak Te magad jöhetsz rá.... legalábbis a tapasztalatom azt mondja, hogy nem fog jönni valaki aki eléd áll és azt mondja: "Régóta követlek, és tudom ki vagy. Tudom honnan jöttél." - én sokáig vártam erre, de nem jött el ez a pillanat, ami csalódást okozott.
Én megmondom őszintén, nem ismerem az annunakikat, hallottam egy s mást, de valahogy szkeptikus vagyok a témával kapcsolatban... nekem a hangzása és rezgése eléggé negatív a szónak hogy "Annunaki", de mondom, nem tudom kik ők, ha egyáltalán léteznek. Én inkább a Lélek erejében hiszek, nem pedig a Lények erejében. Vannak olyan lények, akik kihasználják az emberi testet, illetve kisérletet tesznek rá... aztán nemcsak lények vannak, de sajnos "emberek" is akik más bőrébe bújva próbálnak feltűnni, hogy megtévesszenek másokat. Na az ilyenre kell ügyelni de nagyon. Mondjuk ha erős vagy Lélekben nem sokat tudnak ártani neked, de okozhatnak kellemetlen perceket. Én nem tudom, milyen a hitvallásod, ha egyáltalán van, de javaslom, próbálj meg belülre vonulni, Önmagadba, hogy megtaláld a válaszokat, melyek számodra vannak elkészítve a Lélek által Smile Én amugy Jézus követője vagyok, mikor olvastalak, megvallom, szintén kissé szkeptikus voltam, olyan értelemben, hogy mintha megszállók lennének rajtad, de kérlek ne vedd rossz néven hogy ezt írom.... az is lehet hogy rajtam vannak megszállók. Mindenesetre éberségre intelek, hogy vigyázz a különféle lényekkel, akik esetleg körülvesznek téged. A Szeretet ereje segíteni fog megtalálni a helyes utat, ha Te is akarod!

Üdvözlettel: harmony

Sunca242
komoly hogy ezt leirtad és respect érte Smile mer igy érzem magam hogy valami van rajtam és ezért nem tudok kapcsolodni a jóra hoyg tudjak velük beszélni ...jelenleg kutatásba vagyok ezért irtam az anuakikat amuigy télleg negativak ....nevet majd megszokod amugy suna japánul homokot jelent itt nálunk meg tudjuk hogy mit Grin de ezt nevet csak ugy kaptam ha megismersz majd rájössz hogy illik ez rám ...amugy a kérdésem techika ügyileg van hogy ti hogy tudok csatornázni ??tudom hogy senki nem mondja meg nekem mer nekem kell rájönni de ahogy ti csináljátok az lehet inspirál valami megoldásra de lehet hogy csak nem figyelek még ...nagyon nagy dozisokba jön nekem ez a változás nagyon felgyorsult a tegnap kint voltam az utcán és akkor zaj volt a fejembe az emberek gondolatai miatt hogy allig vártam hogy hazaérjek Smile
sokszor ért ilyen spirit támadás a rosszaktól de nem tudtak letériteni a hitemröl ez a makacsságnak köszönghetö Smile de tény valami gátol !!
Túl bizarr , hogy éljen túl ritka, hogy meghaljon

Hajnalcat
"Régóta követlek, és tudom ki vagy. Tudom honnan jöttél."

Pedig hidd el Harmony, hogyha arra a szintre fogsz lépni, akkor megismernek majd a látók, látni fogják, hogy már változáson mentél át és akkor az angyalemberek is beszélni akarnak majd veled, hogy mi a helyzet. Igazából nálam volt tavaly nyár vége felé, hogy annyira megváltoztam már, hogy beszélni akartak velem. Aztán mikor rámköszönt egyikük emberruhában, hogy majd akkor beszélgetünk, akkor meg béna fejemmel megilyedtem és gyorsan elmentem. Szóval csak annyit mondhatok, ha olyan szintre ér az ember, vagy indigó, akkor meg fogják őt keresni, hogy beszélhessenek vele.
Ja, volt olyan is, hogy írtam le papírra, hogy szeretném, ha egy JÓ angyal(fontos, a jó, mert rosszak is vannak) megjelenne emberalakban és hogy örökké barátok lennénk és elmondana nekem mindent. Aztán még rajzoltam rá pár jelet, számot, aztán eltettem. Következő nap nem is jutott eszembe hírtelen, ahol voltam, hogy mit kértem előtte lévő este. És előszőr csak az volt, hogy odamentem és egy otthonkába öltözött(sok idős jár arrafele és azért könnyebben el tudnak idősként rejtőzni, mindig felveszik az adott szituációban előforduló ruhát, pl. volt egy, aki a fő utcán ment végig és arrafelé sok fiatal jár és lazán, fiatalos ruhában ment, és most a fülhallgató a divat, hát az volt rajta, de láttam, mikor mosolygott rám és láttam, hogy ő más, ja és volt egy társa is, aki felszállt a buszra, neki is fülhallgatója volt, srác és rikítós szeme és komoly volt nagyon, ő is különleges). Na lényeg, hogy otthonka ruhában odaállt mellém az a néne, aki nem is volt néne, mert mikor megláttam az arcát, akkor nem voltak rajta ráncok, hanem fiatalos volt és olyan hasonló volt a mosolya, mint annak a fülhallgatós srácnak, és picike, vékony volt és állt ott előretett kezekkel, amiket összekulcsolt és ott állt és nézett engem és ránéztem és hatalmasnagy mandulaszemei voltak és rikítóskék, de annyira világított, hogy nagyon és egyre nagyobb lett, ahogy hosszasan rám nézett és szemeztünk, majd mondom magamban, de szép szeme van! Aztán mosolygott, majd hmm..furi, de aztán mondtam magamban, na mindegy, és odébbálltam. Aztán ő pedig elment ezután. De előtte igencsak meglepődött, láttam rajta, hogy össze volt zavarodva, hogy most mi van. Azt hitte, hogy majd beszélgetni fogunk, de aztán este esett le nekem, hogy én tulajdonképp egy emberbőrbe bújt angyalt kértem előttenap este és már megis jött következő nap, annyira mellettem vannak, annyira tudnak, hallanak mindent, ami velem kapcsolatos, hogy egyből cselekszenek, ha kérek valamit, ami a fejlődésemet szolgálja. Szóval fogtam is rendesen a fejem emiatt. Lényeg, hogy nagyon világos, szinte rikítósszeműekre kell figyelni, általában rikítóskék, olyan égszínkék és olyan, mintha világítana. És vagy mandulaszeműek, vagy félholdszeműek az angyalok. Jó, ha tudjátok. :-)

http://hajnalcat.mindenkilapja.hu/
harmony
Hajnalcat, elolvasva az üzeneted erősen gondoltam hogy kipróbálom működik e a ráhatás, hogy vajon ha frissítem az oldalt mi jön ki véletlen képként és megtettem és ez jött ki (tehát angyalos kép):

http://indigoport...tlen_e.jpg

Szerintem az angyalok nem tudom milyen szeműek, de volt egy nő akiről mindig azt hittem hogy az Őrangyalom.... illetve mindig váratlan helyeken bukkant fel, szőke göndör haja volt, olyan 35-40 év körüli lehet. Nem tudom miért de már kétszer odamentem hozzá, és mondtam neki hogy ő az Őrangyalom.... gondolom hülyének nézett és tuti hogy nem ő az, de vhogy mindig mintha valami késztetett volna hogy szóljak neki erről. Mindig akkor volt ott amikor kezdtem visszaesni a betegségbe, gondolom azért is volt "bátorságom" ezt megosztani vele.... mivel nem voltam túl jól. Ő csak mosolygott meg mondott vmit de hogy mit azt már nem tudom...... na mindegy fura volt mindenesetre....

Hajnalcat
:-)

Nekem is volt hasonló tapasztalatom, és az a nő 45-50 év körüli, de olyan fiatalos az arca és fél évig engem figyelt folyton, vagy olyan helyeken bukkant fel, ahol én is és van egy férfi társa, akivel együtt volt, hogy arrafelé jöttek, alacsonyak mindketten, férfi társa vékony, a nő pedig kicsit teltebb és mindig mosolyog és félhold szeme van, nagyon világos és csillog és vörösesszőke rövid haja. Furi, hogy nekem is van benne vöröses szín is hajmosáskor látszik a legjobban, ja és annak a nőnek hasonló a mosolya, mint nekem és az arca is....gondolhatod....de nem hinném, hogy az igazi anyukád lenne, mert neked nem szőke a hajad és nem göndör, szóval nem tudom...nálad ki lehet.

http://hajnalcat.mindenkilapja.hu/
Ugrás a fórumra:
Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó

Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése
Hírlevél
Ha fel szeretnél írtakozni előbb regisztrálj az oldalon.
Szent Geometria

Partner oldal

Kiemelt Linkek

Dimenzió Üzenetek

Eseményhorizont

Linkcsere Partnerek

Szabadság Szárnyai

Lélekvándor.hu

EMF Kryon

Star Trek Portál

Fénysugarak Oldala

Kristályintelligencia

OrfeoSzínház

Energiagyogyaszat

kristalycentrum

Adamus-Saint-Germain

Shaumbra Oldal

Hivatalos Kryon Oldal

Espavo Oldal

Istennotemplom.com

Istenno.com

Titkos Tudás Tárháza

Emberangyalok Oldala

Angyalemberek Oldala

Beszélgetések Istennel

Eseményhorizont

Indigó Linkek

Indigo.eoldal

Indigó Gyermekvilág

Csillagszülött Oldal

Indigok.hu

Indigó Levelezőlista

Indigokör

Indigogyerekek.lap

Szavazás
Szereted a REND-et?

igen, nagyon szeretem!
igen, nagyon szeretem!
57% [4 Szavazat]

szükség van rá
szükség van rá
29% [2 Szavazat]

Rendmániás vagyok ;P
Rendmániás vagyok ;P
14% [1 Szavazat]

én a káoszt szeretem
én a káoszt szeretem
0% [0 Szavazat]

hm........................
hm........................
0% [0 Szavazat]

Szavazatok: 7
Szavazáshoz be kell jelentkezni
Elindult: 25/05/2011 23:20
Lezárult: 28/09/2017 16:38

Archívum
Üzenőfal
Üzenet küldéséhez be kell jelentkezned.

30-08-2011 23:10
Nem csukhatjuk be a szemünket, mintha minden ok lenne a világban. A rossz dolgokról is tudnunk kell. Mindenről ami minket érint...

30-08-2011 05:06
Niniveia írtam privát üzenetet neked itt a portálon.

28-08-2011 23:02
köszönöm, ötletek is jöhetnek, meg bármi! Egyenlőre még gondolkozom hogy is kezdjek hozzá...

28-08-2011 22:16
Szivesen segitek.

28-08-2011 20:59
Bárki aki motivációt érez hogy segítsen a felkerülő anyagok összegyűjtésében vagy esetleg írásában, az bátran írjon! A lényeg a Szeretet témája.

28-08-2011 20:25
Bár az biztos hogy nagy munka lesz....

28-08-2011 20:24
Kedves Niniveia! Elkezdtem az oldal átalakítását, egy olyan oldallá, amilyenné eredetileg kellett volna terveznem. Leszedem a sok cikket, meg ami nem idevaló. Szeretném teljesen átalakítani.

27-08-2011 22:59
A REND nem azt jelenti hogy minden olyan mint amilyennek ti elképzelitek... Az Isteni REND-nek helyre kell állnia!

12-08-2011 16:17
Szép napot kívánok mindenkinek! Már régen tettem be hasonló hozzászólást :-)

24-07-2011 12:47
Smile