Navigáció
· Főoldal
· FAQ
· Bannereink
· Statisztika

· Szeretetszoba
· Írj Blogot

· Cikkek
· Galéria
· Fórum
· Letöltések
· Linkek
· Hírek

· Keresés
· Kapcsolat

Képek

CHAT-ek

SZERETET SZOBA
Csevegők:
Kik Csevegnek:

RÉGI CHAT
A régi chat csak megtekintésre van fent.

IndigóTeszt

Ha kíváncsi vagy, hogy Te is indigó vagy e, csináld meg az Indigó-teszteket!

KLIKK IDE!

Kiemelt

Ez Lehet Az IGAZSÁG?

Galaktikus Tündérmese

IDŐVONAL I.

IDŐVONAL II.

IDŐVONAL III.

A Dualitás Meghaladása

A Dimenzióugrás

A Hét Angyal Tanításai

Szerelem Több Életen Át?

A Halál Mint Születés

Szeretet És Gyógyítás

Éljétek Az Életeteket (Kryon)

A Harcosi Útról

Megszabadulás Az EGO-tól

Ki Az Igazi Isten?

Szíriusz Beavatás

Ezoterika, Titkos Tanok

DNS Változások

Auraszínek Jelentése

A Karma Definíciója

A Karma

Ki Vagyok ÉN?

A TITOK Meditáció

Legújabb cikkek
· Az Egység 12 Tanítás...
· A Grál Üzenet 2. rész
· A Grál Üzenet 1. rész
· SaLuSa Üzenetei, 20...
· Elkerülhetetlen Vált...
Indigó Gyerekek

Álmodó Írása - Indigó vagy nem indigó?

Az Indigó Gyerekek

Az Indigó Gyerekek II.

Az Indigó Gyerekek III.

A Kristály Gyerekek

A Szivárvány Gyerekek

A Gyémánt Gyerekek

Indigó és Kristály Gyerekek II.

Indigó és Kristály Gyerekek III.

Indigo, kristály meg fényküldött

Indigó Gyerekek Összefoglaló

Egy Indigó Önvallomása

Indigók - egy új dimenzió hírhozói ők?

Az Indigók Jellegzetes Tulajdonságai

Miben különböznek az indigók másoktól?

Az Indigókról

Kristály és Indigó gyermekek

Aprószentek - Indigók

kristálygyerekek és angyalok

Kristálygyerekek és a természet

Az indigó-kristály átalakulási krízis

Mit jelent Indigónak vagy Kristálynak lenni?

Az Indigó serdülők és tizenévesek

Rendszerromboló Indigók

A tudatosság fejlődésének úttörői

A Kristály béketeremtők útja

Az Új Gyerekek Üzenete

Indigógyerekek: nehéz állást foglalni

Hiperaktív vagy indigó?

Hiperaktív vagy indigó? II.

Mindent Az indigókról

Indigó a gyermekem!

Lélek-Rajz (Egy Indigótól)

Kis értekezés az Indigóságról

Indigó Esetek - Karsay István írása

Éden a Földön?

Indigó és Kristálygyerekek rejtélye

Indigó felnőtt vagy?

A Kék Csillag Gyerekek

Született zsenik

Indigó Téma - Szkeptikusan nézve

Indigók Szüleinek

Indigó és Kristály gyermekek szülei számára

Indigó és Kristály Gyermekek nevelése

Szerződéseitek Gyerekeitekkel

Túlélő csomag a problémás gyerek szüleinek

Szülő mint tanító

Blog
nbalazs
» 194. levél
nbalazs
» Emberré lenni...
harmony
» A "különleges" gy...
» Békés harcos - Pe...
nbalazs
» Hiszek a szeretet...
nbalazs
» 189. levél
» Elmélkedés Istenről.
nbalazs
» "szatyor"
nbalazs
» Az Ébresztőhívás
» Jézushoz vezető ú...
Online Statisztika
Online vendégek: 1
Online tagok:
Nincsenek online tagok jelen

Regisztrált tagok: 1259
Legújabb tag: An-na

Látogatók ma: 1191
Online látogató: 1
Max. Onlinerekord: 16
Max. napi rekord: 6534
Látogatók tegnap: 1474
Látogatók a hónapban: 51955
Összes látogatók: 118430

Utolsó 24 órában: 

Utolsó Látogatók
Név: harmony
8 hete
nbalazs Név: nbalazs
320 hete
Név: pity
320 hete
Sunca242 Név: Sunca242
321 hete
Név: lersen
321 hete
érkezés: MOST
Sunca242
Nagyon sirály ez az oldal végre valami jó ebbe a témába vagy inkább létezésbe ahol ezt meg lehet beszélni Smile

Mindig fura gyerek voltam ..sokszor nem tudtam eldönteni miylen világba élek fölleg gyerekként mert a valóvilág mellett volt egy másik .A szülök soha nem hittek nekem !Amikor olvastam elöször erröl 20 éves voltam megnyugtatott a dolog hogy végre tudom hol a helyem és ki vagyok igazából.Én kamaszkorba a tipikus elrontott indigo voltam a könyv ahogy leirta hogy kell minket nevelni és mit ne tegyenek velünk na azt a szüleim mind elkövették, de aztán helyre raktam magam .Jelenleg életem álmain dolgozom miközbe figyelem VÁLTOZÁST naprol napra persze még sokan nem hisznek benne körülöttem .ezért sokszor hiányoznak azok az emberek akik értik ezt és tudják láttják .Nagyon sokszor vannak látomásaim ...érzem az emberek auráját ha rossz ember megy el mellettem lever viz attol széltöl ami átsűvit ilyenkor rajtam ...

Ti amugy szoktatok találkozokat tartani ?mer nem lenne rossz Smile
Túl bizarr , hogy éljen túl ritka, hogy meghaljon

hophop
Sziasztok, új vagyok az oldalon. Nagyon érdekes oldal, azon gondolkoztam, mit is írjak, aztán majdnem ott voltam hogy nem írok, de aztán mégis elkezdtem összeszedni miért is vagyok itt.
Rákerestem a rainbow children-re a google-ban (a google pluszba is meghívtak, de valamiért nem regisztráltam még oda, eléggé szkeptikus vagyok), és az egyik oldal nyomán elérkeztem erre a portálra. Szeretnék minél többet megtudni a szivárványgyerekekről, ugyanis van egy megérzésem, hogy én is hasonló lehetek. Az aurám mindenféle színben pompázik, ezt egyik barátom mondta aki amugy nem túl beszédes, meg ritkán találkozom vele, de mikor eljön mindig azzal kezdi hogy milyen rendkívüli energiaburok vesz körül, és hogy érdemes lenne lefotóztatni. Őt egyébként a tudományok érdeklik inkább, de látja az aurát. Ö mondta egyszer hogy szerinte szivárvány az aurám. Próbáltam őt is idecsalogatni, mikor rábukkantam az oldalra, mondtam neki, hogy legalább nézzen utána pár dolognak, mégha nem is érdekli a téma. Mert szerintem hasznos ami ezen a portálon közzé van téve. Érdekes először amikor idetévedtem, a zenelejátszót nyomtam meg, és pont olyan zenék csendültek fel, amiket én is nagyon szeretek. Ez véletlen? Szerintem minden lehetséges, de szerintem a sors létezik! Lenne pár kérdésem, csak nem tudom tudna e bárki is válaszolni rájuk? Először is, az indigó gyerekeket elfogadják a hasonló beállítottságú egyének? Mert szerintem gondot okoz nekik az hogy annyi közös van bennük.... legalábbis nekem furcsa lenne azt tapasztalni ha valaki pont olyan mint én. Vagyis a hasonlóság talán vonzó lehet, de ezt nem tudhatom persze, sokmindenen múlhat. Aztán van még amire kiváncsi vagyok: köztetek volt olyan aki éjjel tapasztalt, pl lefekvés után nagyfokú izgalmat mostanában? Mert a rezgésszám mintha felgyorsult volna mindenfelé, és ez okozhat bizonyos problémákat, pl alvászavarokat. Na, nálam okozott, és már napok óta nem tudok aludni, valami foglalkoztat, talán az hogy mit is kellene tegyek, pl hogy a szeretteimnek segíthessek, hogy lazíthassanak ebből a mindennapi monoton életből és egy picit közelebb érezzék magukhoz a Szeretetenergiámat. Sajnos nem vagyok jó a beszéd terén, így "duplán megerőltetem" magam amikor próbálom meggyőzni őket, hogy kicsit relaxáljanak, ne mindig a gondokkal foglalkozzanak, szerintem előrelépés lenne mindenféle szempontból, ha pl a hobbijaiknak is élnének, és nem csak a munka állandóan :-D Ti mit gondoltok, hogyan tudnék segíteni másoknak esetleg még pár embernek a családomon kívül? Nagyon hajt a vágy, - bevallom, a segíteni akarás, az hogy kicsit hathassak azokra akiknek - a mindennapjaik megerőltető munkával telnek. Ezért nem tudok aludni éjjel. Sokszor ott találom magam hogy "magamat nyugtatgatom", hogy nincs miért izgulni, minden ok, minden rendben van, de van hogy bizonytalan vagyok, aggódom a családomért és a szeretteimért. Hát ez van, gondolom akik ide járnak ők is hasonlóan vannak vele, de páran biztos jobban kezelik, de én még aludni sem tudok. Altatókkal is próbálkoztam de rájöttem, nincs értelme, mert nem nekem való, bár mindig is tudtam ezt. Nem szoktam mérgezni a testemet, ha nem muszáj, inkább saját magam nyugtatom le magam éjjelente, hogy mégis tudjak pihenni valamennyit. Bocs, nagyon nem arról írtam ami talán ideillik, de nekem ezek tényleg problémák, és szerintem az indigók többsége biztos tapasztalt ilyet, vagy bárki más. Rám is igaz hogy lázadó vagyok, de nem támadok le senkit ha mondjuk nem neki van igaza :-D Elfogadom azt is ha valaki a saját igazát véli reálisnak, nem vagyok egy önfejű, megrögzött veszekedő :-D Kiabálni szerintem még nem is látott engem senki, nem is célom amugy. Szóval nyugodtnak mondanak, csak esténként ne lenne az a nagyfokú izgalom, feszültség. Azt hiszem talán az oldalon mindenre választ találok ;-) Úgyhogy köszönöm a lehetőséget, hogy leírhattam a gondolataimat, és remélem befogadtok magatok közé ;-)

Ja a nevem abbból ered, hogy sokszor hibázom, de olyankor csak azt mondogatom magamban "hopp, hop ez véletlen, nem akartam!" csak egy pici magyarázat volt. :-)
Szerkesztette: hophop - 13-08-2011 21:37

nyasztya
Ma megkérdezte tőllem egy srác, hogy nem vagyok-e indigó?

Én megkérdeztem hogy mit jelent. Ő röviden leírta.Pár órája a netet bújom és a cikkeket olvasom, és már meg is rendeltem Sylvie Simon----INDIGÓK könyvét. Amint az a a leírást olvastam, hogy lehet hogy indigó felnőtt vagy sok sok hasonlóságot vettem észre és elgondolkoztam a dolgokat. A környezetembe lévő emberek nem mindig fogadnak be sokszor "örültek". De ha arra gondolok, hogy 17 évesen ott hagytam a szüleimet és 7év elteltével ma napig önfenntartó vagyok és nem kérek és nem is várok el senkitől segítséget akkor nem lehetek annyira "őrült".Arra hogy nem vagyok "hétköznapi" akkor kezdtem rájönni amikor emberekkel elkezdtem arról beszélgetni ha tudatosan okozunk fizikai fájdalmat vagy is ha megvágjuk a kezünket véletlenül és tudatosul bennünk akkor a vágás az nem fáj. És ez a észrevételemet az életemen vetíttettem le az embereknek, hogy az szülő verésétől hogyan jutottam el odáig, hogy ha BDSM vagy Spanking filmekbe szerepelek akkor az nem fájt, főként lelkileg nem viselt meg. Sőt munka után elégedettség tölt el hogy mint színész a maximumot hoztam ki magamból. Mindenki azt gondol amit akar! Akiknek elmeséltem az szűrték le szeretem a fájdalmat. Pedig ez nem így van mivel én is érző lény vagyok sőt nő vagyok, a gyengédséget szerem. De ők ezt nem látják be, ezért úgy gondolják nem vagyok "100-as". Hisz csak egy olyan tudassál rendelkezhetem, hogy az agyamba tudom irányítani a fájdalmat. z egyik forgatás során annyira beleéltem maga a szerepbe, hogy még a magyart se értettem meg, nem hallottam ha hozzám beszéltek. Mert annyira koncertem hogy beleéljem magamat a szerepbe, hogy pl a kikötözés vagy a verés ne viseljen meg lelkileg, hogy a színész társamra ne nehezteljek vagy megtoroljam ha vége van a filmnek és eloldoznak. Hisz ő se ezt akarná csak ez a szerepe. Úgy gondolom erre kevés nő képes. Sokszor visszahallom mennyire megviselte őket és nem érte meg nekik a pénz. Ez csak egy pla amiből úgy gondolom hogy nem vagyok átlagos.
Szerkesztette: nyasztya - 14-08-2011 01:13

Ugrás a fórumra:
Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó

Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése
Hírlevél
Ha fel szeretnél írtakozni előbb regisztrálj az oldalon.
Szent Geometria

Partner oldal

Kiemelt Linkek

Dimenzió Üzenetek

Eseményhorizont

Linkcsere Partnerek

Szabadság Szárnyai

Lélekvándor.hu

EMF Kryon

Star Trek Portál

Fénysugarak Oldala

Kristályintelligencia

OrfeoSzínház

Energiagyogyaszat

kristalycentrum

Adamus-Saint-Germain

Shaumbra Oldal

Hivatalos Kryon Oldal

Espavo Oldal

Istennotemplom.com

Istenno.com

Titkos Tudás Tárháza

Emberangyalok Oldala

Angyalemberek Oldala

Beszélgetések Istennel

Eseményhorizont

Indigó Linkek

Indigo.eoldal

Indigó Gyermekvilág

Csillagszülött Oldal

Indigok.hu

Indigó Levelezőlista

Indigokör

Indigogyerekek.lap

Szavazás
Szereted a REND-et?

igen, nagyon szeretem!
igen, nagyon szeretem!
57% [4 Szavazat]

szükség van rá
szükség van rá
29% [2 Szavazat]

Rendmániás vagyok ;P
Rendmániás vagyok ;P
14% [1 Szavazat]

én a káoszt szeretem
én a káoszt szeretem
0% [0 Szavazat]

hm........................
hm........................
0% [0 Szavazat]

Szavazatok: 7
Szavazáshoz be kell jelentkezni
Elindult: 25/05/2011 23:20
Lezárult: 28/09/2017 16:38

Archívum
Üzenőfal
Üzenet küldéséhez be kell jelentkezned.

30-08-2011 23:10
Nem csukhatjuk be a szemünket, mintha minden ok lenne a világban. A rossz dolgokról is tudnunk kell. Mindenről ami minket érint...

30-08-2011 05:06
Niniveia írtam privát üzenetet neked itt a portálon.

28-08-2011 23:02
köszönöm, ötletek is jöhetnek, meg bármi! Egyenlőre még gondolkozom hogy is kezdjek hozzá...

28-08-2011 22:16
Szivesen segitek.

28-08-2011 20:59
Bárki aki motivációt érez hogy segítsen a felkerülő anyagok összegyűjtésében vagy esetleg írásában, az bátran írjon! A lényeg a Szeretet témája.

28-08-2011 20:25
Bár az biztos hogy nagy munka lesz....

28-08-2011 20:24
Kedves Niniveia! Elkezdtem az oldal átalakítását, egy olyan oldallá, amilyenné eredetileg kellett volna terveznem. Leszedem a sok cikket, meg ami nem idevaló. Szeretném teljesen átalakítani.

27-08-2011 22:59
A REND nem azt jelenti hogy minden olyan mint amilyennek ti elképzelitek... Az Isteni REND-nek helyre kell állnia!

12-08-2011 16:17
Szép napot kívánok mindenkinek! Már régen tettem be hasonló hozzászólást :-)

24-07-2011 12:47
Smile